Ara

Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz ,

Biz İncir Market olarak yaklaşık  3500-4000 adet ürün çeşitliliğiyle Süpermarket-Gıda-Kozmetik & Kişisel Bakım ve Medikal Ürünler kategorilerinde perakende ve toptan satışlar yapan bir işletmeyiz.

Bunların yanı sıra incirmarket.com online alışveriş sitesi olarak siz değerli müşterilerimizin vakitlerinizi süpermarket ortamında veya başka alışveriş mekanlarında harcamayınız ve vaktinizi daha güzel değerlendirmeniz adına sizlere online alışveriş hizmeti sunmaktayız.

Bize güvenebilirsiniz.Çünkü bizim 1.hedefimiz yapmış olduğunuz alışverişinizden sonra bizleri mutlu bir şekilde hatırlamanızı sağlayabilmektir.

Alışverişinizin sizin adınıza olumlu bir şekilde sonuçlanması için yani sizlerin herhangi bir online alışverişten beklentilerinizi uzun süren tecrübelerimize dayanarak tespit ettik ve kendi yapılanmamızı bu doğrultuda geliştirdik.

Örnek olarak ,

Sizler herhangi bir siteden bir ürün satın almak istediğinizde ürün başlığına ürün görsellerine ürün açıklamalarına  ve diğer bilgilere dayanarak alışverişinizi yapıyorsunuz.Yapmış olduğumuz araştırmalara göre online alışveriş yapan insanların çoğu

ACABA FOTOĞRAFTA GÖRMÜŞ OLDUĞUM ÜRÜNÜ MÜ GÖNDERECEKLER ?

ACABA SATIN ALMIŞ OLDUĞUM ADET SAYISINI TAM OLARAK TESLİM ALACAKMIYIM ?

SİPARİŞİM BANA SAĞLAM BİR ŞEKİLDE ULAŞACAK MI ?

SİPARİŞİM KARGODA ZARAR GÖREBİLİR.FİRMA BU ZARARI MI KARŞILAR MI ?

SİPARİŞİMİN FATURASI KESİLİR Mİ ?

SİPARİŞİM ZAMANINDA KARGOYA TESLİM EDİLİR Mİ ?

ÜRÜNÜ BEĞENMEZSEM İADE EDEBİLİRMİYİM ?

Gibi endişeler ile alışverişini yapıyor ve ya alışverişini tamamlamadan siteden ayrılıyor.

Biz kafanızda ki bu olumsuz düşünceleri yok etmek adına ve sizlere kaliteli bir hizmet sunmak adına sürekli kendimizi geliştiriyoruz ve buna ek olarak sizlere bu problemlerle karşılaşmamanız adına siparişlerinize özen göstereceğimiz sözünü şimdiden veriyoruz.

Sizler muhakkak  görselde görmüş olduğunuz ürünleri teslim alacaksınız.Bu konuda yanlış ürün kargolama gibi bir durum söz konusu olur ise firmamız bu durumu en kısa sürede düzeltecektir.Ve kargo masraflarını firmamız üstlenerek size doğru ürün gönderimini sağlayacaktır.

Satın almış olduğunuz ürünler sizlere eksiksiz ve tam gönderilecektir.Bu konuda ürünler kargo esnasında zarar görmüş olsa dahi bu durum firmamız tarafından kargo firmasından tanzim edilecektir.Sizlerden bu durumda bir beklentimiz bulunmaktadır.LÜTFEN kargonuzu teslim aldığınız esnada ürünün eksik patlak veya zarar görmüş olduğunu fark ederseniz ürünü teslim almayıp kargo firma görevlisi ile hasar tespit tutanağı düzenleyerek durumu bize bildiriniz.

Siparişinizin sizlere sağlam bir şekilde ulaşması adına ürünleri tek tek kalın bir şekilde streçliyoruz ve her zaman karton koli ile ürünlerinizi kargoluyoruz.Sıvı deterjan cam şişe ürünleri ve diğer ürünlerde bu yöntem ile çalıştığımız için iade oranımız firmamız adına çok düşük çıkmaktadır.Tüm tedbirlerimize rağmen kargonuz size ulaştırılırken zarar görmüş olsa dahi firmamız bu zararı karşılayacak ve sizleri bu konuda mağdur etmeyecektir.

Firmamız E FATURA & E ARŞİV mükellefi olduğundan dolayı sizler alışverişinizi tamamlarken mail adresinizi doğru ve eksiksiz girdiğiniz takdirde faturanız mail adresinize aynı gün en geç ertesi gün yönlendirilecektir.

Siparişleriniz eğer saat 15:00’dan önce onaylanmış ise o gün kargoya teslim edilecektir ve bulunmuş olduğunuz ile göre dağıtıma çıkarılacaktır.

İade taleplerinizi ilk önce firmamıza whatsapp destek hattından veya iletişim kanallarımızdan bizlere bildirmelisiniz.Paketi açılmış olan ürünler eğer üründe herhangi bir üretim hatası bozukluk veya aksaklık yok ise iade talebiniz kabul edilemeyecektir.Eğer kargonuzu açtığınızda almış olduğunuz ürünü yanlış aldığınızı düşünüyor veya kullanmak istemiyorsanız lütfen ambalajını açmayıp durumu bize bildiriniz.

Tüm bu bilgiler doğrultusunda yapmış olduğunuz alışverişin hem sizler hemde incirmarket.com olarak bizler tarafından mutlu olarak hatırlanması ümidiyle sizlere keyifli alışverişler dileriz.

İNCİR MARKET